Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Будівництво колодязів та септиків

Будівництво колодязів та септиків

Все, що вам варто знати про будівництво септика

Всі міські каналізації обов'язково закінчуються очисними спорудами. За таким же принципом повинна бути зведена і індивідуальна, автономна каналізація на дачі або території заміського будинку. На шляху до місця скидання відходів потрібно спорудити септики – місткі ємності, в яких вода фільтрується і відстоюється, а точніше, піддається біологічної та механічної очистки.

Для чого риють септики?

Септик – це споруда, в якій побутові стічні води піддаються очищенню. Дачні септики по своїй суті це підземні відстійники з однієї або більше камерами. Проходячи через ці камери, стоки очищаються, звільняються від частинок. Після цього, очищена вода надійде в дренаж, а потім у воду чи грунт. Важливо те, що будівництво септика попереджає забруднення навколишнього середовища, розвиток антисанітарії на земельній ділянці.

Для будівництва септика не потрібно багато часу, а після його монтажу господар може про нього забути. При цьому створюється комфорт і зручність на ділянці, не виникає неприємний запах, ніщо не порушує навколишнього флори і фауни.

Якщо ви вирішите будувати септик у себе на дачі, то важливо брати до уваги:

  • число людей, які постійно проживають на дільниці;
  • планування ділянки, розміщення на ньому будинку і підсобних будівель;
  • наявність і специфіку розташування комунікацій;
  • рельєф певного дачної ділянки;
  • рівень залягання ґрунтових вод;
  • тип грунту;
  • деякі інші нюанси.

Знання всіх цих тонкощів допоможе побудувати септик надійний і довговічний, який буде працювати завжди. Фахівці нашої компанії, отримуючи замовлення на будівництво септиків або колодязів у Києві та Київській області, попередньо проводять проектні роботи. В ході них проводиться збір інформації по конкретній ділянці. І тільки після того, як всі питання будуть з'ясовані, план роботи складений, проводитися риття колодязя або септика.

Часті питання, що стосуються риття септиків

  1. «Варто будувати септик самостійно?». Так, це можна зробити, але тоді запасіться терпінням, акуратністю, часом, оскільки для новачків це процес складний і довгий. Якщо щось буде виконано неправильно, наслідки не змусять себе чекати. Це можуть бути часті засмічення або інші збої в роботі септика.

 

  1. «Як розрахувати обсяг септика?» Це можуть зробити наші фахівці, які вже не перший рік займаються риттям септиків в Києві і області. Розрахунок обсягу септика проводиться, враховуючи середню витрату води, а також кількість осіб, які постійно проживають на ділянці. Якщо потрібно рити септик на дачі, де проживають сезонно, то його обсяг може бути мінімальним. При цьому відповідно і ціна будівництва септика буде нижче, і термін його монтажу.

 

  1. «Який ступінь очищення стічних вод дають септики?». Високу, понад 90%, що є відмінним показником. При цьому варто пам'ятати, що в септиках відбувається не тільки механічне, але й біологічна очистка.

Якщо у вас ще залишилися питання, що стосуються септиків, колодязів, але звертайтеся до наших фахівців за телефоном 097 257 6374. Дзвоніть за цим номером і в тому випадку, якщо вирішите замовити кнопку септика або колодязя.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner