Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Копка криниць - навіщо, коли і як

Копка криниць - навіщо, коли і як

Сьогодні реальною проблемою для людей є якість питної води. Адже по трубах найчастіше тече або іржава, або хлорована вода, яка абсолютно непридатна ні для приготування їжі, ні пиття. У місцях, де вже налагоджено централізоване водопостачання, ця проблема майже нерозв'язна, хіба що купувати дорогі і малоефективні фільтри для води. А ось власникам приватних будинків і дач пощастило набагато більше, так як вони можуть у себе на ділянці викопати колодязь, в якому завжди буде прохолодна і чиста джерельна вода.

     Копання криниців – процес трудомісткий, вимагає правильної підготовки, а також спеціальних знань і умінь.

На першому етапі потрібно визначити водоносний горизонт, для цього Ви можете використовувати дорогий метод – гідрогеологію, або ж бюджетний варіант – метод біолокації. Але самим надійним і перевіреним методом, який використовують всі бажаючі викопати колодязь, є збір даних про існуючих в даній місцевості водоносних зборах. Досліджувати та аналізувати потрібно, як і колодязі сусідів, так і природні і штучні водойми.

Наступним кроком копки колодязя буде вивчення особливостей місця, де буде розташовуватися колодязь. Увагу потрібно звернути на такі фактори: наявність потенційних джерел забруднення, нахил ділянки для копки колодязя, а також загальний гідрогеологічний характер місцевості.

Займатися кнопкою колодязя краще всього починати восени або взимку, адже саме в цей період грунтові води знаходяться на самому низькому рівні. Якщо ви викопаєте колодязь, приміром, у квітні, то готуйтеся залишитися без води взимку.

Залежно від водоносного горизонту криницю копають на глибині від 5 до 20 метрів. Можна, звичайно, викопати колодязь глибиною 30 метрів, але в даному випадку більш доцільно і ефективно буде вирити свердловину.

Правильно виконавши підготовчі етапи, викопати колодязь, ви зможете своїми руками. Але все ж радимо скористатися послугами професіоналів, які якісно і в швидкі терміни викопають колодязь на вашій ділянці.

СПД Максюта займається кнопкою колодязів вже більше 10 років. Ми надаємо повний спектр послуг з будівництва шахтних колодязів на перший водоносний горизонт, а також продажем і доставкою необхідних матеріалів для влаштування колодязів та септиків – залізобетонні кільця, чавунних люків і ж/б кришок, будиночки (металеві та дерев'яні) для колодязів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner