Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Бетонні кільця для криниць та каналізації

Бетонні кільця для криниць та каналізації

Кожен, хто займався будівництвом заміських будинків або котеджів, добре знає, як важливо придбати якісні будівельні та комплектуючі матеріали. Статистика показує, що сьогодні найчастіше шукають саме кільця бетонні, як будівельний комплектуючий матеріал при будівництві колодязя. У даній статті ми докладно розповімо вам про залізобетонні кільця для криниці та каналізації, їх види і застосування.

     Кільця бетонні використовуються для монтування колодязів та каналізацій. Найчастіше кільця бетонні виготовляють із бетону марки М 200-500 із застосуванням арматури діаметром 0,6 – 10 мм. Виготовлення залізобетонних кілець вимагає досить простої технології – у форму залізобетонного кільця закладається арматура, яка в підсумку заливається бетоном і утрамбовується. Завдяки тому, що арматура чудово тримає каркас, бетонні кільця є дуже міцними. Саме тому бетонні кільця можуть витримати величезне навантаження і будуть служити дуже довго. Головне при покупці бетонних кілець не забувайте, що збв кільця обов'язково повинні відповідати статтям Госту, а також мати паспорт, у якому зазначені технічні та експлуатаційні характеристики кілець.

По діаметру бетонні кільця бувають від 70 см (при висоті 29 см) до 250 см (при висоті 120 см).

     Використання бетонних кілець

При будівництві колодязів, бетонні кільця спочатку встановлюються на дно для колодязя. Кільця бетонні встановлюються один на одного, поки не буде досягнута запланована висота стовбура, після чого встановлюються плити перекриття для колодязних кілець. Плити перекриття мають діаметр від 150 до 290 см (при висоті 15-18 см). Також на плиті перекриття є оглядове отвір, що закривається люком.

Якщо ви бажаєте придбати якісні бетонні кільця в Україні, то вам слід знати, що на першому місці по виробництву і продажу кілець збв є Київ. Саме тому київські компанії пропонують найдоступніші ціни на бетонні кільця в Україні.

Компанія СПД Максюта вже більше 10 років займається продажем і установкою бетонних кілець, чавунних люків і ж/б кришок, будиночків для колодязів (металевих і дерев'яних) в Києві та Київській області. Гарантуємо високу якість бетонних конструкцій і швидкість виконуваних замовлень. Працюємо тільки на території Києва та Київської області.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner