Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Бетонні кільця

Бетонні кільця

Бетонні кільця та кільця ЗБВ це конструкції, що застосовуються у сфері будівництва, які передбачають облаштування колодязів, застосовуються для проведення широкомасштабних робіт з каналізаційними й водопровідними системами. При будівництві споруд або монтажних заходів значущих систем часто потрібно купити бетонні кільця.

Установка бетонних кілець передбачає визначення кола робіт, параметрів кілець і матеріалів, використовуваних у виробництві (бетонні та залізобетонні). В процесі проведення робіт з колодязем, проводяться установчі заходи професійними майстрами кілець одне на інше. У верхній частині колодязя роблять установку плит перекриття, оглядового зазор якого закривається люком.

Ціна на каналізаційні кільця визначається з урахуванням марки застосовується у виробничій сфері цементної суміші, характеристик діаметра арматури та параметрів конструкції. Кінцева ціна залежить безпосередньо від якісних характеристик матеріалу. Всі конструкції відповідають ГОСТ і мають відповідні паспорти.

Ми гарантуємо відмінну якість, відповідність ГОСТ, довгострокові характеристики конструкцій в плані експлуатації. Вкладайте капітал грамотно – отримаєте гідну якість і відмінний результат. Ми раді посприяти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner