Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Копка криниць

Копка криниць

Копка питних колодязівскладний і досить відповідальний спектр робіт, що вимагає професійного підходу. Якщо ділянка містить грунт сипучий, то копка колодязів проводиться з урахуванням цього фактора, щоб мінімізувати осипання. У цьому випадку застосовується особлива технологія риття.

Найчастіше кнопку виробляють закритим і відкритим методом. У першу чергу провадиться риття шахти, потім проводиться майстрами установка бетонних кілець, на днище проводиться кладка фільтруючого воду матеріалу (щебінь, пісок), всі шви ретельно і герметично закладаються, а остаточним етапом зводяться верхні конструкції колодязя.

Установка колодязівпроцес трудомісткий і його не грамотно спланований план або відсутність досвіду може привести до некоректної плануванні і забруднення води. Також вміст у грунті пісковиків і «плавунів» ускладнюють роботи з облаштування колодязя, адже ці речовини сипучі. Якщо шар перевищує 30 метрів, то потрібна додаткова допомога техніки.

Колодязь під ключ зобов'язаний розташовуватися подалі від вуличного туалету, душа і добрив. Близькість до цих місць може призвести до забруднення води, яка стане отруйною. Важливо довіритися професіоналам, щоб не відчувати проблем з питною водою, а тим більше уникнути отруєнь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner