Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Копка криниць взимку

Копка криниць взимку

Далеко не кожен знає, що викопати колодязь взимку – це набагато вигідніше, ніж в іншу пору року. Чому? — Запитаєте Ви. На це є ряд причин. Почнемо з самого початку. Як ми знаємо, вода в колодязі прибуває від підземних ґрунтових вод, чим їх більше – тим більше рівень води в колодязі. Як правило, рівень ґрунтових вод на різних територіях різний, і іноді змінюється, в залежності від сезону. Влітку і на початку осені він найбільший, а ось взимку і на початку весни, відповідно, — найменший.


Багато хто помилково думають, що копати колодязь взимку – неправильно, незручно і неможливо. Це не правда! Копати колодязь взимку можна і навіть потрібно. Рівень грунтових вод взимку найменший, це означає, що якщо Ви в саму несприятливу пору дісталися до води, то і навесні, і влітку, і восени Ваш колодязь буде переповнений водою. Сприятливі місяці – січень, лютий, а якщо зима затяжна, то і березень. В цей період спостерігається штучна посуха, спровокована тим, що верхній шар землі замерзає і не дозволяє опадів проводити крізь нього. Відповідно, рівень води падає.

викопати колодязь взимку

Крім того, спостерігається низький об'єм припливу води. Це означає, що нам треба пробратися глибоко у водоносний шар. І коли ми це робимо, встановлюючи нормальний приплив води в колодязь, то можемо бути впевнені, що влітку він буде ще більше, що сприятиме нормальному рівню і наповнення Вашого колодязя. Таким чином, колодязь буде надійний і не вичерпається.
У більшості випадком колодязі, які копають взимку всього на 1-2 кільця глибше тих, які копають влітку. Це досить невелика кількість, але результат Ви отримаєте набагато краще. А якщо Ваш криниця пересохла або рівень води став зовсім маленький, то поглиблювати його теж краще взимку, а не влітку, з тієї ж причини.
Крім того, сьогодні, все ж зима не є сезоном для копання криниць, і вартість буде на порядок нижче, так і професіоналів можна знайти трохи краще. Ми вже 10 років займаємося колодязями і надаємо послуги, як влітку, так і взимку. Наші працівники оснащені спеціальною технікою та інструментами для викопування колодязів взимку, що значно спрощує їх роботу і забирає менше часу. А Ви в свою чергу, економите свій час і гроші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner