Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Залізобетонні кільця

Залізобетонні кільця

Залізобетонні кільця

Кожен день в будівництві використовуються залізобетонні кільця. Без них не обходиться спорудження водопроводів, каналізацій і навіть газопроводу. Природно, всі ці кільця відрізняються і мають свої певні характеристики. Так, наприклад, бетонні кільця для водопроводів використовують при спорудженні колодязів з питною водою для домашнього користування і поливу господарських ділянок. Поверхня цих кілець рівна і гладка, що позначається на експлуатації і дозволяє використовувати їх тривалий термін. А кільця для каналізації, в свою чергу, мають металеві вставки. При монтажі їх споюють, що гарантує щільність, надійність і безпека використання, а також герметичність і нерухомість.
Бетонні кільця мають певні характеристики.

Основні з них:

  • - діаметр
  • - висота
  • - товщина стінок

залізобетонні кільця
Більша кількість бетонних кілець мають висоту 90 см – вона є стандартною, якщо необхідно поставити бетонні кільця іншого розміру, то вони вважаються нестандартними і замовляються окремо. Товщина стінок у кілець 7-14 см, а ось діаметр може бути від 0.7 м до 2 м. Потрібно підбирати за необхідності. По суті, можна виготовити і підібрати ексклюзивні залізобетонні вироби, але для колодязів та каналізацій в основному беруть бетонні кільця стандартних розмірів, виготовлених з необхідним ГОСТам і нормам.
Довіряючи нашої компанії, Ви довіряєте експертам. Ми гарантуємо якість продукту і його професійний монтаж.

Крім того, ми надаємо додаткові послуги:
- викопаємо колодязь
- облаштуємо каналізацію

Наша компанія «Чиста криниця» вже багато років займається поширенням та установкою залізобетонних кілець, кришок та інших ЗБВ (залізобетонних виробів). Ми є представниками заводу-виробника залізобетонних виробів, тому наші вироби завжди високої якості і за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner