Кошик
20 відгуків
Копка колодцев под ключ! ЧП "Колодец"
Строительство (копка) колодцев под ключ
+380 (97) 257-63-74
+380 (97) 947-76-26

Копаємо колодязь взимку!

Копаємо колодязь взимку!

Викопати колодязь на дачі або знайти воду на ділянці – завдання не з простих. Її необхідно обов'язково довірити фахівцям, які вже не перший рік займаються кнопкою колодязів.
Наші фахівці займаються кнопкою колодязів круглий рік. І якщо хтось скаже, що взимку краще не копати, – не слухайте! Досвідчені фахівці підтвердять, що саме зима і осінь найбільш сприятливі для викопування і поглиблення колодязів. Існують незаперечні плюси копки колодязя взимку.
Колодязі взимку копати, не тільки можна, але і потрібно, з тієї причини, що ця послуга дешевша. Найкращі місяці для цього грудень, січень, лютий і перша половина березня. Земля рідко промерзає глибше 1,2 метра, а місце під колодязь можна прогріти багаттям.
Взимку рівень грунтових вод падає, земля промерзає, не дозволяючи більше опадів у вигляді дощу, потрапляти у грунт, створюється штучна посуха. У всіх колодязях падає рівень води і обсяг припливу, тому ладу новий колодязь, можемо як слід заглибитися у водоносний шар, зробивши нормальний приплив. А якщо взимку приплив нормальний, то і влітку колодязь не вичерпається. Як правило 80% випадків зимові колодязі глибше літніх на 1-2 кільця.
А що стосується весни, то в період танення снігів, можна серйозно помилитися з глибиною колодязя з-за високого рівня грунтових вод, так що взимку колодязь може «зміліти», так як сезонні коливання рівня води можуть становити 1-2 м.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner